Ubezpieczenie Na życie

Polisa, która chroni to co najważniejsze - Twoje życie. Nie tylko zabezpiecza finansowo bliskich na wypadek najczarniejszego scenariusza, czyli śmierci, ale również chroni Ciebie i Twoją rodzinę w przypadku zdiagnozowania poważnej choroby, utraty zdolności do pracy, czy - w radosnych chwilach - przy narodzinach dziecka.

Kiedy chroni mnie Ubezpieczenie Na życie?

jeśli Ciebie zabraknie - zapewnisz ochronę finansową i wsparcie swoim bliskim

gdy w wyniku wypadku doznasz trwałego uszczerbku na zdrowiu

jeśli utracisz fizyczną zdolność do pracy

jeśli zostanie u Ciebie zdiagnozowana poważna choroba

jeśli będziesz musiał poddać się operacji chirurgicznej lub nagłej hospitalizacji

otrzymasz wsparcie finansowe również przy narodzinach dziecka

w ramach rodzinnej polisy możesz ubezpieczyć całą rodzinę (również dzieci, dziadków i teściów)

Kup zdalnie u agenta

Twój czas i komfort jest dla nas ważny. Ubezpiecz się u naszych doradców wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Znajdź agenta Wyszukiwarka agentów
Promocje na wyciągnięcie ręki

Sprawdź najkorzystniejsze oferty na rynku i nie przepłacaj! Tu znajdziesz rabaty od najlepszych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Wzór na fioletowym tle
Znajdź agenta lub placówkę

Skorzystaj z darmowej, największej wyszukiwarki agentów ubezpieczeniowych w całej Polsce.

Znajdź agentów oferujących ubezpieczenie Na życie.
Zobacz inne ubezpieczenia
Ubezpieczenie Szkolne

Zobacz więcej
Ubezpieczenie Turystyczne

Zobacz więcej
Ubezpieczenie Zdrowotne

Zobacz więcej
Ubezpieczenie NNW

Zobacz więcej
Ubezpieczenie Komunikacyjne

Zobacz więcej
Ubezpieczenie Majątkowe

Zobacz więcej
Ubezpieczenie Zawodowe

Zobacz więcej

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

W celu dokonania właściwego wyboru ubezpieczenia na życie, należy ustalić jakie warunki powinno ono spełniać. W wyborze dopasowanej do Twoich potrzeb polisy, chętnie pomogą Ci wykwalifikowani agenci, którzy zabezpieczą każdy istotny aspekt Twojego życia.

Czym jest suma ubezpieczenia?

Każde ubezpieczenie przewiduje maksymalną wysokość odszkodowania, która przysługuje Ci, gdy dojdzie do szkody ujętej w warunkach ochrony ubezpieczeniowej. Warto więc zadbać o to, by suma ubezpieczenia na życie opiewała na jak najwyższą kwotę.

Czy warto kupić ubezpieczenie na życie?

Zdecydowanie. Polisa na życie to dobrowolne ubezpieczenie, a jej zakup w szczególności powinny rozważyć osoby posiadające własną rodzinę. W przypadku śmierci czy choroby osoby ubezpieczonej, bliscy mogą liczyć na wsparcie finansowe z ubezpieczalni. Jest wiele powodów dla których warto rozważyć ubezpieczenie na życie by zagwarantować sobie odszkodowanie w niesprzyjających okolicznościach.

Ile kosztuje ubezpieczenie na życie?

Koszt miesięcznej składki ubezpieczeniowej uzależniony jest przede wszystkim od tego, na jak wysoką sumę chcesz się ubezpieczyć. Co więcej, wpływ na wysokość składek ma również stan naszego zdrowia – z biegiem lat wzrasta ryzyko zachorowań na choroby cywilizacyjne, dlatego starsze osoby zapłacą za polisę więcej.

Czy można wykupić kilka ubezpieczeń na życie?

Tak, masz możliwość jednoczesnego opłacania kilku polis na życie – zarówno indywidualnych, jak i grupowych. W przypadku wystąpienia zdarzeń, które ujęte są w posiadanych polisach, masz możliwość otrzymania świadczeń z każdej z nich.

Gdzie kupić ubezpieczenie na życie?

Zakup ubezpieczenia na życie, bywa skomplikowany dla osób, które nie interesują się branżą ubezpieczeniową. Wielość dostępnych opcji może przytłoczyć, dlatego warto skorzystać z pomocy. W doborze skrojonego na miarę ubezpieczenia na życie, potowarzyszą Ci specjaliści z Mapy Agentów.

Na co zwracać uwagę podczas zakupu ubezpieczenia na życie?

Podczas zakupu ubezpieczenia na życie należy zwrócić uwagę na czas trwania umowy, sumę odszkodowania oraz okoliczności i zdarzenia, w których ubezpieczenie jest wypłacane. Warto mieć też na uwadze indywidualne możliwości finansowe, tak by w dłuższej perspektywie, składka ubezpieczeniowa nie nadwyrężała budżetu domowego.